Mobilní váhy, TENZOVÁHY, s.r.o.

Popis produktu:

Nabízíme mobilní váhy. Pokrok ve vývoji tenzometrických snímačů umožnil uvést na trh toto tenké a lehké vážící zařízení - mobilní váhy. Spojuje je spolehlivost tenzometrických vah s vysokou mobilitou při každodenním provozu.

Doplňující informace:

Mobilní váhy - systém tvoří vážicí plošinky dimenzované na max. zatížení kola 10 000 kg a vyhodnocovací zařízení, které ihned po přejezdu vozidla přes plošinky vygeneruje rozbor zatížení vozidla a jeho náprav i s tištěným protokolem o vážení v souladu s platnou vyhláškou MD ČR.

Naše společnost TENZOVÁHY, s.r.o. nabízí mobilní váhy. Příprava vážícího stanoviště - rozložení vah na odstavný pruh silnice a jejich uvedení do provozu zabere jen několik minut. Nejčastější způsob vážení vozidel je vážení za jízdy, kdy vozidlo přejíždí rovnoměrnou rychlostí do 5km/h přes vážicí plošinky. Odpadá tak komplikované a zdlouhavé najíždění jednotlivými nápravami na plošinky. Při vážení vozidel za jízdy jsou nezbytnou částí vážícího systému také vyrovnávací rošty (rohože), které kompenzují výšku plošinek.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
TENZOVÁHY, s.r.o.

Adresa společnosti:

TENZOVÁHY, s.r.o.
Brněnská 82
Olomouc
779 00

internet:

www.tenzovahy.cz

Kontaktní osoby:

TENZOVÁHY, s.r.o.

Tel.: +420 585 428 186


Kontaktní formulář >>

Fotografie

Mobilní váhy

Parametry

Název produktu: Mobilní váhy
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.